Dnes je 20. května 2024
svátek slaví: Zbyšek
LunaLuna vychází v 16:39
      a zapadá v 02:42

SlunceSlunce vychází v 04:09
      a zapadá v 19:48
fáze

  
Aktuální postavení planet   
20.05.2024, 23.54 h
planeta Slunce v Kozorohu znamení
planeta Měsíc / Luna ve Lvu znamení
planeta Merkur v Kozorohu znamení
planeta Venuše ve Střelci znamení
planeta Mars v Beranu znamení
planeta Jupiter ve Vodnáři znamení
planeta Saturn v Kozorohu znamení
planeta Uran v Býku znamení
planeta Neptun v Rybách znamení
planeta Pluto v Kozorohu znamení
Váš prohlížeč nezobrazuje formát Flash - nainstalujte si prosím příslušný plugin.

Tipy - Krása


tipy Váš barevný typ – magie barev pro vaši krásu i zdraví

Váš barevný typ – magie barev pro vaši krásu i zdraví

 
tipy Určete si svůj barevný typ!

Určete si svůj barevný typ!

A pak objevte království svých barev! Barvy, které jsou přátelské vaší pleti vás rozzáří a smažou váš věk. Pleť v nich vypadá svěže a zdravě. Kromě toho posílí vaše energetické pole, takže se budete cítit silnější, energičtější a sebevědomější. Zatímco barvy, které nepatří mezi vaše přátelské, přidávají léta, doslova vám dají flér stáří, pleť v nich vypadá nemocně a popelavě. Seberou vám šmrnc a osobní kouzlo. A to nejen na pohled. Nepřátelské barvy doslova kradou energii z našeho energetického pole a táhnou nás vibračně dolů. U oslabeného organismu mohou dokonce podpořit vznik nemoci. Proto nosit vibračně harmonické barvy není jen otázkou krásy a osobního kouzla, ale i, ba dokonce hlavně, otázkou osobní energie a zdraví. Nosíte-li sobě nepřátelské barvy, můžete trpět alergiemi, ekzémy, i jinými nemocemi. Více se dozvíte právě v tomto článku.
 
 
tipy Jste zimní barevný typ?

Jste zimní barevný typ?

Zjistili jste při testu v předchozím článku, že patříte k typu ZIMY? Zimní typ má ještě 3 barevné podtóny. V tomto článku si budete moci upřesnit, do kterého z nich patříte, a poté se vám otevře království vašich barev. Dozvíte se, jaké barvy make-upu, rtěnky a očních stínů, ale i oblečení a doplňků, vás rozzáří a nabijí energií. Současně budou přesně definovány barvy, které vás o energii a krásu obírají. Zjistíte také, které ze známých osobností s vámi váš barevný typ sdílejí, a budete se moci nechat inspirovat jejich stylem líčení i oblékání.
 
 
tipy Jste letní barevný typ?

Jste letní barevný typ?

Zjistili jste při testu v předchozím článku, že patříte k typu LÉTA? Letní typ má také 3 barevné podtóny. V tomto článku si budete moci upřesnit, do kterého z nich patříte, a poté se vám otevře království vašich barev. Dozvíte se, jaké barvy make-upu, rtěnky a očních stínů, ale i oblečení a doplňků, vás rozzáří a nabijí energií. Současně budou přesně definovány barvy, které vás o energii a krásu obírají. Zjistíte také, které ze známých osobností s vámi váš barevný typ sdílejí, a budete se moci nechat inspirovat jejich stylem líčení i oblékání.
 
 
tipy Jste podzimní barevný typ?

Jste podzimní barevný typ?

Zjistili jste při testu v předchozím článku, že patříte k typu PODZIM? Podzimní typ má také 3 barevné podtóny. V tomto článku si budete moci upřesnit, do kterého z nich patříte, a poté se vám otevře království vašich barev. Dozvíte se, jaké barvy make-upu, rtěnky a očních stínů, ale i oblečení a doplňků, vás rozzáří a nabijí energií. Současně budou přesně definovány barvy, které vás o energii a krásu obírají. Zjistíte také, které ze známých osobností s vámi váš barevný typ sdílejí, a budete se moci nechat inspirovat jejich stylem líčení i oblékání.
 
 
tipy Jste jarní barevný typ?

Jste jarní barevný typ?

Zjistili jste při testu v předchozím článku, že patříte k typu JARO? Jarní typ má také 3 barevné podtóny. V tomto článku si budete moci upřesnit, do kterého z nich patříte, a poté se vám otevře království vašich barev. Dozvíte se, jaké barvy make-upu, rtěnky a očních stínů, ale i oblečení a doplňků, vás rozzáří a nabijí energií. Současně budou přesně definovány barvy, které vás o energii a krásu obírají. Zjistíte také, které ze známých osobností s vámi váš barevný typ sdílejí, a budete se moci nechat inspirovat jejich stylem líčení i oblékání.
 
 

tipy Optická korekce nedostatků obličeje a těla

Optická korekce nedostatků obličeje a těla

 
tipy Určete si tvar svého obličeje!

Určete si tvar svého obličeje!

Podle světoznámého vizážisty světových celebrit Kevyna Aucoina, je prvním krokem k tomu, aby se žena mohla stát opravdu krásnou a využít všech svých předností, určení správného tvaru jejího obličeje. Teprve poté je možné zvolit správný tvar obočí, typ líčení, účes, tak, aby byly skryty nedostatky a zdůrazněny přednosti. V tomto článku si budete moci určit tvar svého obličeje. Bude se vám to hodit při výběru tvaru obočí, typu líčení, účesu v dalších článcích.
 
 
tipy Určete si tvar svých očí!

Určete si tvar svých očí!

Neznáte-li tvar svých očí, jejich postavení v obličeji, teorie líčení o tom, jak nanášet oční stíny a linky, je vám k ničemu. Pokud totiž oko nalíčíte technicky dokonale, ale nevhodně vzhledem k jeho tvaru a postavení v obličeji, dosáhnete pravého opaku. Nejenže dosáhnete přitažlivého vzhledu, ale naopak můžete právě podtrhnout nedostatky a nesouladné proporce svého obličeje.
 
 
tipy Sluneční brýle a tvar obličeje... Jaký tvar zvolit, aby nezdůraznily vaše nedostatky?

Sluneční brýle a tvar obličeje... Jaký tvar zvolit, aby nezdůraznily vaše nedostatky?

Brýle mohou ještě více zdůraznit kulatost obličeje, mohou vám přidat kila, mohou také prodloužit neúnosně vaši tvář, mohou zmenšit váš už dost malý nos, nebo ho nafouknout do obřích rozměrů, mohou vám ubrat ženskost nebo z vás udělat velkého příslušníka světa hmyzu, pokud zvolíte příliš velké a hranaté brýle pro nevhodný tvar obličeje. Brýle však také mohou tvar vašeho obličeje, nosu i rtů ovlivnit tak, aby zdůraznily vaše přednosti a krásu. Tento článek vám přináší nejen psané informace, ale i názorné fotografie brýlí pro každý tvar obličeje. Pomohou vám tak si vybrat správný tvar brýlí, aby podtrhnul vaši krásu a ženskost. Dozvíte se, jaké brýle zvolit při velkém nosu, aby se opticky výrazně zmenšil, a jaké naopak při malém nose.
 
 

tipy Podkladový make-up, růž na tváře, pudr...

Podkladový make-up, růž na tváře, pudr...

 
tipy Make-up a líčení tváře... Triky a tipy

Make-up a líčení tváře... Triky a tipy

Vynikající a podrobný manuál s tipy a triky světových vizážistů: najdete zde, jak krok za krokem nalíčit tvář pomocí tekutého základu a jiných kosmetických přípravků, aby byla pleť zářivá. Jak vytvořit krásný hladký a přirozený make-up, aniž byste zdůraznily nedokonalosti a případné vrásky na své pleti. Nepostradatelný a podrobný manuál pro všechny ženy a dívky, které se líčí.
 
 
tipy Růž na tváře... Elixír mládí... Dotek svůdnosti... Jak na to?

Růž na tváře... Elixír mládí... Dotek svůdnosti... Jak na to?

Růž na tváře neboli tvářenka je nejen vynikajícím nástrojem, který dodá pleti svěží vzhled. Mnoho žen, které se líčí, ji dosud nepoužívá, protože ještě neodhalilo její tajemství. Vězte ale, že růž na tváře může opticky napravit tvar vašeho obličeje, pokud je příliš široký, nebo příliš dlouhý. Zvolíte-li správný odstín, pak vaši pleť rozzáří a zřetelně omladí. Článek vám přináší detailní informace, návody a tipy týkající se výběru správné barvy a typu tvářenky právě pro vás, naučí vás růž nanášet, abyste dosáhly všech zázračných účinků, kterých dosáhnete jen pomocí růže na tváře.
 
 
tipy Jak se líčit neboli make-up krok za krokem...

Jak se líčit neboli make-up krok za krokem...

Aby make-up vypadal přirozeně, potlačil nechtěné a zdůraznil výjimečné, je nutné dodržovat určitá pravidla v jeho nanášení. Zkombinujte tento postup s tipy a triky světových vizážistů a výsledek vás překvapí.
 
 

tipy Krásné obočí – základ krásného obličeje

Krásné obočí – základ krásného obličeje

 
tipy Máte příliš řídké obočí nebo jste o obočí přišla úplně? Existuje řešení!

Máte příliš řídké obočí nebo jste o obočí přišla úplně? Existuje řešení!

Obočí je v obličeji jedním z nejdůležitějších prvků, protože, mimo jiné, neomylně určuje věk ženy. Ale také její přitažlivost a svůdnost. S věkem totiž obočí řídne. Vypadává sice stejně jako v mládí, ale bohužel už ve stejné míře nedorůstá. Existují také různé nemoci, které mohou zapříčinit nadměrné prořídnutí obočí nebo jejich úplnou ztrátu. Nebo se člověk jednoduše s jemnějším a nevýrazným obočím narodí. Tento článek pojednává o tom, jak tento stav napravit. Pro řídké nebo zcela vypadané obočí skutečně existuje řešení, které vypadá zcela přirozeně, a které je od vašeho vlastního obočí k nerozeznání.
 
 
tipy Máte správný tvar obočí? ... Správné tvary obočí pro různé tvary obličeje...

Máte správný tvar obočí? ... Správné tvary obočí pro různé tvary obličeje...

Obočí naprosto a zcela ovlivňuje z optického hlediska tvar vašeho obličeje. A tím také velikost očí, rtů, to jak bude celkově obličej působit. Správně zvoleným tvarem obočí můžete z nezajímavého a nehezky, neharmonicky, působícího obličeje vytvořit obličej krásný. Tento článek vám přináší detailní informace o tom, jaký tvar obočí je pro který typ obličeje vhodný.
 
 

tipy Všechno o líčení očí

Všechno o líčení očí

 
tipy Trik, jak si líčením zvětšíte oči...

Trik, jak si líčením zvětšíte oči...

Nikdy nezapomínejte, že líčením můžete potlačit nedostatky a zdůraznit přednosti své tváře. Nedostatky tak díky optickým kouzlům make-upu doslova zmizí před očima. To platí i o očích. Naučte se pár jednoduchým krokům, které vaše oči nejen zvětší, ale i rozzáří.
 
 
tipy Jak řasenkou vytvořit krásné oči...

Jak řasenkou vytvořit krásné oči...

Tento článek vám přináší návod, jak správně líčit řasy, aby byly co nejdokonalejší. Dá vám také tip na zhuštění a prodloužení řas řídkých a kratších líčením.
 
 
tipy Kouřové líčení očí

Kouřové líčení očí

Kouřové líčení očí je podobně svůdné jako líčení podle Brigit Bardot. Dává navíc očím jakési tajemné kouzlo, ale hlavně značně oči zvětšuje a prohlubuje pohled. Ačkoli název "kouřové líčení" může vyvolávat pocit, že se jedná pouze o aplikaci šedohnědých až černých tónů, nebojte se experimentovat a zkuste stejným způsobem nalíčit oči i v jiných barevných tónech.
 
 
tipy Ličení kočičích oči Bridgit Bardot...

Ličení kočičích oči Bridgit Bardot...

Kočičí oči představují velmi ženské a svůdné líčení. Můžete je aplikovat jako jemnější a méně výrazné líčení, které se hodí pro každou příležitost. Nebo můžete zvolit výrazné svůdné líčení, které je vhodné pro slavnostní příležitosti, na večírky, apod.
 
 
tipy Náprava velikosti očí objektivně malých... Jak velké mám opravdu oči?

Náprava velikosti očí objektivně malých... Jak velké mám opravdu oči?

Existuje několik kroků v líčení, které vaše oči opticky zvětší. Opticky zvětšovat ale můžete chtít i oči, které jsou samy o sobě velké. Ale jak velké jsou vaše oči ve skutečnosti? Pokud o velikosti svých očí pochybujete, existuje objektivní měření, které vám s jistotou řekne, zda jsou vaše oči vůči vašemu obličeji proporčně objektivně menší, zda jsou ideálně velké nebo dokonce větší. Tento článek vám současně přináší návod, jak velikost objektivně malých očí upravit na správnou proporci, která odpovídá ostatním rysům vašeho obličeje nebo jak z nich udělat líčením svůdné obrovské oči. ... V tomto článku se líčení setkává s vědou.
 
 
tipy Geniální šablony pro líčení svůdných velkých očí!

Geniální šablony pro líčení svůdných velkých očí!

Máte malé oči a toužíte po větších? Toužíte po svůdném kočičím líčení očí ala Brigit Bardot? Zkoušely jste to, ale nepovedlo se? Existuje řešení! Jsou jím speciální šablony, pomocí kterých můžete dosáhnout dokonalého profesionálního líčení. Líčení, které je většinou schopna vykouzlit spíše ruka vizážisty, se najednou stává velmi jednoduchým, rychlým a přitom dokonalým!
 
 

tipy Všechno o líčení rtů

Všechno o líčení rtů

 
tipy Líčení rtů... Tipy a triky světových vizážistů…

Líčení rtů... Tipy a triky světových vizážistů…

V tomto článku se dozvíte, jak i z nevýrazných rtů vykouzlíte správným nalíčením přitažlivé rty. Ostatně, podívejte se na nenalíčené modelky nebo herečky a uvidíte, že vaše rty nemají daleko k těm jejich. Je to právě um světových vizážistů, který z nich vykouzlí výjimečné rty.
 
 
tipy Drahé nebo levné rtěnky a lesk?

Drahé nebo levné rtěnky a lesk?

V případě dekorativní kosmetiky platí, že cena odráží kvalitu. Přesto existuje hranice, od níž už rozdíl v kvalitě není tak velký. Tento článek vám pomůže se na trhu rtěnek a lesků trochu orientovat.
 
 
tipy Rtěnka na zubech... Co s tím?

Rtěnka na zubech... Co s tím?

Trik, který používají modelky...
 
 
tipy Červená rtěnka je zázrak. Vyzkoušejte ji!

Červená rtěnka je zázrak. Vyzkoušejte ji!

Červená rtěnka je klasika. Má flér velkého světa. A svůdné přitažlivosti. Možná právě proto si mnoho žen myslí, že červenou rtěnku nosit nemůže. Že je to pro ně jaksi moc. Mýlí se! Vyzkoušejte červenou rtěnku i vy a uvidíte tu proměnu! Nezmění jen vaši tvář, ale celé vaše vyzařování. Dodá vám sebevědomí a pocit "jsem se sebou spokojená." Červená rtěnka je terapie. Terapie, která z vás udělá ženu. Ženu, která se má ráda a váží si sama sebe. Tady najdete návod, jak na to.
 
 
tipy Plnější rty? ... Ano, jde to!

Plnější rty? ... Ano, jde to!

Toužíte-li po plnějších rtech, tento článek vám přináší všechny dostupné informace na toto téma. Dozvíte se, jak rty líčit a tak dosáhnout značného optického efektu zvětšených rtů. Pokud vás krátkodobé zvětšení rtů neuspokojí, najdete zde i informace o možnostech trvalejšího zvětšení.
 
 

tipy Pleť a její typy... a jak o ně pečovat

Pleť a její typy... a jak o ně pečovat

 
tipy Určete si svůj typ pleti

Určete si svůj typ pleti

Většina žen neumí správně určit svůj typ pleti, sahají tak po nevhodných kosmetických přípravcích a volí nevhodná ošetření, a pak se kvůli kvalitě své pleti trápí. Určete si svůj typ pleti a dozvíte se, jak se o ni starat, i jaká ošetření jsou pro vás vhodná, a značně zlepšíte kvalitu své pleti. Případně se hodně potíží zbavíte.
 
 
tipy Péče o pleť smíšeného typu

Péče o pleť smíšeného typu

V tomto článku se podrobně dozvíte, jak správně pečovat o pleť smíšeného typu s využitím kosmetických přípravků dostupných na trhu. Poučíte se, jaké přípravky používat, ale také, jaká ošetření jsou pro pleť smíšeného typu blahodárná, a která ji mohou naopak uškodit.
 
 
tipy Péče o suchou a citlivou pleť

Péče o suchou a citlivou pleť

V tomto článku se podrobně dozvíte, jak správně pečovat o suchou a citlivou pleť s využitím kosmetických přípravků dostupných na trhu. Zjistíte, jaké přípravky používat, ale také jaká ošetření jsou pro suchou a citlivou pleť blahodárná, a která ji mohou naopak uškodit. Obzvláště u jemné a citlivé pleti můžete nesprávnou péčí napáchot hodně škody.
 
 
tipy Péče o zralou pleť

Péče o zralou pleť

V tomto článku se podrobně dozvíte, jak správně pečovat o zralou pleť s využitím kosmetických přípravků dostupných na trhu. Zjistíte, jaké přípravky používat, ale také, jaká ošetření jsou pro ni vhodná, a která ji mohou naopak uškodit.
 
 
tipy Péče o pleť v klimakteriu

Péče o pleť v klimakteriu

V tomto článku se podrobně dozvíte, jak správně pečovat o pleť v období klimakteria neboli menopausy s využitím kosmetických přípravků dostupných na trhu. Zjistíte, jaké přípravky používat a jaká ošetření jsou pro pleť v tomto období vhodná.
 
 
tipy Péče o problémovou pleť s akné

Péče o problémovou pleť s akné

V tomto článku se podrobně dozvíte, jak správně pečovat o problematickou pleť s využitím kosmetických přípravků dostupných na trhu. Poučíte se, jaké přípravky používat, ale také jaká ošetření jsou pro problematickou pleť vhodná, a které její stav mohou naopak zhoršit.
 
 
tipy Péče o pleť s popraskanými žilkami

Péče o pleť s popraskanými žilkami

V tomto článku se podrobně dozvíte, jak správně pečovat o pleť s popraskanými žilkami s využitím kosmetických přípravků dostupných na trhu. Poučíte se také, jaké přípravky používat, ale také jaká ošetření jsou pro ni přípustná, a které ji mohou naopak poškodit.
 
 
tipy Péče o mastnou pleť

Péče o mastnou pleť

V tomto článku se podrobně dozvíte, jak správně pečovat o mastnou pleť s využitím kosmetických přípravků dostupných na trhu. Poučíte se, jaké přípravky používat, ale také, jaká ošetření jsou pro mastnou pleť vhodná, a která ji mohou naopak uškodit.
 
 
tipy Co způsobuje vrásky a ochablost pleti dle čínské medicíny?

Co způsobuje vrásky a ochablost pleti dle čínské medicíny?

Kůže každého člověka má svoji osobitou a jedinečnou strukturu. Je buď hladká nebo vrásčitá, mastná nebo suchá. Každá struktura kůže odráží kondici každého jednotlivce. Čínská medicína popisuje důvody vzniku vrásek, ochablé pleti a mastné pleti. Pokud se těmto vlivům vyhnete, můžete vznik vrásek i ochablosti pleti oddálit a do budoucna zásadně omezit.
 
 

tipy Čištění všech typů pleti

Čištění všech typů pleti

 
tipy Čištění všech typů pleti

Čištění všech typů pleti

Pokud si kupujete nejrůznější omlazující krémy, rozjasňující séra a make-upy, nebo naopak přípravky na problematickou pleť, a všechny se míjejí účinkem, je možné, že zanedbáváte čištění pleti anebo ho neprovádíte správně. Jedině dokonale čistá pleť může využít všech kladů pěsticích přípravků a už sama o sobě působí zdravě a hezky. Pokud však čistíte svou pleť nesprávně, její kvalita je až o 60% horší než by mohla být. Kromě toho můžete nesprávným čištěním pleť poškodit. Zde se dozvíte, jak správně čistit všechny typy pleti: pleť smíšenou, zralou, suchou, citlivou, mastnou, problematickou, ale i pleť v klimakteriu a s rozšířenými žilkami.
 
 

tipy Přírodní suroviny pro péči o pleť a pokožku

Přírodní suroviny pro péči o pleť a pokožku

 
tipy Druhy olejů a jejich účinky na pleť

Druhy olejů a jejich účinky na pleť

Seznam rostlinných olejů a jejich účinků... Rostlinné oleje pleti a pokožce dodávají výživu, hydrataci, promašťují ji, a tím ji nejen zpevňují a činí ji pružnější, čím vyhlazují vrásky, ale také ji zjemňují a zvláčňují, díky obrovskému množství minerálů, vitamínů a bioaktivních látek, které obsahují.
 
 
tipy Vitamíny a jejich účinky v kosmetice

Vitamíny a jejich účinky v kosmetice

Vitamíny hrají v kosmetice zásadní roli, a to nejen vitamíny užívané vnitřně, ale i aplikované přímo na pleť, protože účinně podporují mladistvý vzhled pleti, chrání ji před tvorbou vrásek i proti povadání pleti. Podporují regeneraci a růst nových kolagenových vláken, což při pravidelné aplikaci přináší nejen vyhlazení vrásek, ale i zpevnění povadlých rysů pleti. Tento článek vám přináší informace o účinku jednotlivých vitamínů na pleť a pokožku. Můžete je podle jejich účinku přidávat jednorázově i do pleťové masky, do oleje pro pokožku těla, do oleje pro masáž vlasové pokožky, přidat je do zábalů na vlasy, nebo do "koupele" pro zdravé a krásné nehty.
 
 
tipy Připravte si oleje s bylinami a kořením pro krásu, mládí a zdraví

Připravte si oleje s bylinami a kořením pro krásu, mládí a zdraví

Macerované oleje jsou pro pleť, tělo i duši požehnáním. Pleť a pokožku vyhlazují vrásky, dodávají výživu, zklidňují, omlazují, zvyšují hustotu kůže a její tonus, ale také léčí. I na duši působí blahodárně, buď ji zklidní nebo naopak povzbudí.
 
 

tipy Esenciální neboli éterické oleje v péči o pleť a pokožku

Esenciální neboli éterické oleje v péči o pleť a pokožku

 
tipy Esenciální oleje pro výrobu vlastních účinných pleťových sér

Esenciální oleje pro výrobu vlastních účinných pleťových sér

Zde najdete seznam éterických neboli esenciálních olejů a jejich účinků pro přípravu vlastních, velmi účinných a a pro zdraví bezpečných pleťových sér bez konzervantů a jiných chemických látek. Přinesou vaší pleti zdraví, krásu a mládí. Za čas vám pomohou vyhladit jemné vrásky a zmírnit vrásky hlubší. Před přípravou séra si přečtěte kontraindikace zvolených esenciálních olejů pro případ, že byste byli na některé citliví.
 
 
tipy Kombinace esenciálních olejů v pleťových sérech

Kombinace esenciálních olejů v pleťových sérech

Pleťové sérum si můžete vyrobit z jednoho jediného éterického nebo esenciálního oleje, anebo můžete do olejového základu přidat několik esenciálních olejů pro dosažení požadovaného účinku (můžete přidat esenciální oleje, které se ve svém účinku navzájem podporují, anebo přidat takové, které se ve svém působení doplňují, nechcete-li si připravit několik sér s různými účinky). V tomto článku najdete upozornění na esenciální oleje, které se kombinovat nemohou.
 
 
tipy Esenciální oleje jsou nevhodné, pokud ...

Esenciální oleje jsou nevhodné, pokud ...

V tomto článku najdete upozornění, týkající se nevhodnosti použití některých esenciálních neboli éterických olejů při určitých onemocněních. I varování před nebezpečnými esenciálními oleji.
 
 
tipy Esenciální oleje v těhotenství

Esenciální oleje v těhotenství

Éterické neboli esenciální oleje, které jsou v těhotenství zakázány a éterické oleje pro těhotné ženy bezpečné.
 
 

tipy Peeling – vyrobte si svůj vlastní

Peeling – vyrobte si svůj vlastní

 
tipy Výživný peeling nejen pro suchou a citlivou pleť

Výživný peeling nejen pro suchou a citlivou pleť

Na suchou a citlivou pleť nepoužívejte v žádném případě zrníčkový peeling, protože pleť poškodí. Návod na přírodní a přitom neuvěřitelně účinný peeling vám přináší tento článek. Pleť krásně vyčistí a navíc významně vyživí.
 
 
tipy Peeling celého těla

Peeling celého těla

Peelingem celého těla dosáhnete nejen odstranění odumřelých buněk pokožky, zvýšíte její prokrvení, a dokonce můžete podpořit spalování tukových buněk, umícháte-li si peeling z odpovídajících ingrediencí. Tento článek vám přináší základní recept na peeling těla a jeho obměny. Nepoužívejte tento typ peelingů na pleť obličeje, protože obsahují větší zrnka, které pleť poškodí, zatímco u pokožky těla mají blahodárný účinek.
 
 
tipy Peeling pro normální a mastnou pleť

Peeling pro normální a mastnou pleť

Pro peeling by se nikdy nemělo používat krystalků a zrníček, protože jejich ostré hrany, i když jsou viditelné jen pod mikroskopem, poznamenají pleť jemnými roturami - trhlinkami, které mimo jiné nevratně zvětšují póry.
 
 
tipy Peeling první pomoci

Peeling první pomoci

Někdy se stane, že se ocitnete mimo domov na více dnů a potřebujete, aby vaše pokožka (i pleť) vypadala pro nějakou zvláštní příležitost krásně a svěže. Jak na takový peeling?
 
 

tipy Pleťové masky – vyrobte si své vlastní

Pleťové masky – vyrobte si své vlastní

 
tipy Dopřejte své pleti zázrak jménem chlorofyl

Dopřejte své pleti zázrak jménem chlorofyl

Chlorofyl je zelené barvivo rostlin, které v průběhu fotosyntézy absorbuje světlo. Světelnou energii využívá k chemickým reakcím, které zajišťují život všech rostlin. Současně se však jedná o zázračnou látku v procesu omlazování pleti. Snad právě proto, že zpracovává světlo - a světlo je Bůh. Recept na omlazující masky z chlorofylu najdete v tomto článku.
 
 

tipy Pleťové sérum – vyrobte si své vlastní

Pleťové sérum – vyrobte si své vlastní

 
tipy Pleťová séra

Pleťová séra

Zde najdete recept na základ svých vlastních přírodních a velmi účinných pleťových sér bez přídavků chemických konzervantů a jiných toxických látek s ohromujícím účinkem.
 
 
tipy Omlazující vitaminový zázrak pro pleť

Omlazující vitaminový zázrak pro pleť

Tento článek vám přináší recept na vlastní vitamínovou bombou, která pleť nadprůměrně vyživí, omladí a vyhladí vrásky. Je stejně účinná, ale mnohem zdravější a stojí zlomek oproti kupovaným přípravkům.
 
 

tipy Problematická pleť... pleť s akné

Problematická pleť... pleť s akné

 
tipy Jak odstranit akné

Jak odstranit akné

Vzhledem k tomu, že jsme duchovní bytosti, jejichž vnitřní stav a rozpoložení se promítá do fyzického těla jako film na plátno v kině, je zřejmé, že i akné souvisí s nerovnováhou na úrovni duše. Proto také existuje řešení tohoto problému na jemnohmotné úrovni naší duše. Tento článek vám nejen osvětlí diagnostiku akné, ale také vám předloží řešení problému.
 
 

tipy Vlasy

Vlasy

 
tipy Posilující prostředek pro zdravé a krásné vlasy

Posilující prostředek pro zdravé a krásné vlasy

Jedná se Hennu, tedy o jeden ze známých přírodních prostředků k posílení vlasů. Použití henny má však jeden zásadní háček, který vám může připravit velmi nepříjemné překvapení.
 
 

tipy Nehty a ruce

Nehty a ruce

 
tipy Nehty s novinovými články!

Nehty s novinovými články!

Vyzkoušejte si originální dekoraci nalakovaných nehtů. Jednoduché a vtipné!
 
 

tipy Ňadra a péče o ně

Ňadra a péče o ně

 
tipy Stimulací reflexních bodů k pevným ňadrům

Stimulací reflexních bodů k pevným ňadrům

Dien chan je orientální léčebná metoda, vycházející z prastarého léčebného vědění, která využívá působení na určité reflexní body. Stimulace reflexní zóny aktivuje autoregulační proces určitého orgánu, nebo tkáně, propojeného s mozkem, který pak na základě tohoto impulzu vede naši životní energii čchi směrem k oblasti nemoci nebo nedostatku. Tak dochází k nápravě. Tímto způsobem lze regulovat i přívod čchi do tkání prsů, a tím významně zvýšit jejich eslasticitu a pevnost.
 
 


Další dostupné kategorie Tipů:

 
Astronox - Lunární diář © 2010 | CMS domino